Finał Międzynarodowego Tygodnia Przebaczenia

Uzdrowienie, miłość, radość i wdzięczność… Słowa nie są w stanie oddać tego, co naprawdę wydarzyło się podczas Międzynarodowego Tygodnia Przebaczenia i Doskonałego Pokoju w dniach 19-25 września 2016 r. w Warszawie. Dziękujemy za to wydarzenie.

Dziękujemy za to cudowne spotkanie w świetle i pokoju. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za każdego uczestnika, który wnosząc swoje światło, stał się nieocenionym darem dla wszystkich.

Dziękujemy za tę chwilę przebaczenia, dzięki której rozpoznaliśmy wieczny pokój, który jest naszą rzeczywistością. Dziękujemy za Kurs Cudów, dzięki któremu przypomnieliśmy sobie, że istnieje tylko jedna Jaźń – niezmienna, wieczna i doskonała Rzeczywistość.

Jednocześnie informujemy, że nagrania z tego wydarzenia są dostępne na stronie: http://przebaczenie.com/audio/tydzien-przebaczenia-2016/

Zdjęcia z festiwalu są już dostępne na naszej stronie na facebooku:

Link do Gazety niecodziennej wydanej przy okazji Międzynarodowego Tygodnia Przebaczenia i Doskonałego Pokoju znajdziesz tutaj.

Jednocześnie z radością zawiadamiamy, że wydarzenie to tak naprawdę się nie skończyło. Przebaczenie jest bowiem naszą jedyną funkcją tutaj. Dzięki przebaczeniu pamiętamy o pokoju, o którym na chwilę zapomnieliśmy, uwierzywszy w iluzję świata oddzielenia.

Jest to więc początek wielkiej przygody szerzenia pokoju, który otrzymaliśmy. Poprzez jego szerzenie rozpoznajemy, że go mamy i że nie możemy go nigdy utracić.

Zdjecie grupowe - Finał Tygodnia Przebaczenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *