Mozaika Pokoju

Mozaika AdrianaOpowiedz się wraz z nami na rzecz pokoju

Przyłącz się do nas w tworzeniu Mozaiki Pokoju z okazji Międzynarodowego Tygodnia Przebaczenia i Doskonałego Pokoju! Stworzona z niezliczonych „deklaracji na rzecz pokoju” Mozaika Pokoju ma połączyć uczestników z całego świata. Będą oni pochodzić z wielu różnych narodowości, wyznań i ras, reprezentować różnorodne przekonania polityczne oraz środowiska społeczne – lecz połączy ich wszystkich jeden cel: oddanie idei pokoju i dzielenie się nim z innymi.

Twój udział w tworzeniu Mozaiki Pokoju polega na zaprezentowaniu w dowolnej formie twojej indywidualnej deklaracji na rzeczMozaika Olimpii pokoju. Może ona przybrać bardzo różnorodną formę – na przykład zobowiązanie do podjęcia się konkretnego działania na rzecz pokoju lub zaangażowanie w osobistą duchową przemianę w codziennym życiu. Być może będziesz chciał się po prostu podzielić jakimś doświadczeniem, które zainspirowało Cię do działania na rzecz pokoju, lub przedstawić osobistą historię szerzenia pokoju.

Nie musisz być artystą, by przyłączyć się do tworzenia Mozaiki, a to, jak będzie wyglądała Twoja deklaracja, zależy w pełni od Ciebie. Twoja mozaika może przybrać formę rysunku, malarstwa, fotografii, utworu muzycznego, nagrania dźwiękowego, krótkiego filmu wideo, modlitwy, prozy lub poezji, czy też jakiejkolwiek innej formy ekspresji.

Mozaika MagdyJeśli chciałbyś wziąć udział w tym projekcie, przejdź na stronę: http://peacemosaic.org/pl/wlacz-sie

Aby obejrzeć międzynarodową galerię mozaiki pokoju, gdzie będą prezentowane prace z całego świata, kliknij tutaj.

Aby obejrzeć polską galerię mozaiki na facebooku, kliknij tutaj.

Aby przeczytać artykuł na temat wspólnego tworzenia mozaiki pokoju w Warszawie, kliknij tutaj.