Rusza inicjatywa Tygodnia Przebaczenia

Rozpoczęły się przygotowania do obchodów Międzynarodowego Tygodnia Przebaczenia i Doskonałego Pokoju w dniach 19-25 września 2016 r. Powstała strona internetowa, którą będziemy na bieżąco rozbudowywać. Mamy komitet organizacyjny tego przedsięwzięcia. Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyło przesłanie miłości i przebaczenia zawarte w Kursie Cudów – wspólczesnym traktacie duchowej przemiany. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, pochodzimy z różnych środowisk i tradycji, ale mamy jeden cel. Jest nim doświadczenie pokoju.

Zdjęcie gołębiaWierzymy, że pokoju nie osiąga się poprzez próbę naprawy ludzi, sytuacji, czy okoliczności. Pokój jest nieodłączną częścią tego, kim jesteśmy. Jest prawdą o nas, o której zapomnieliśmy, skupiwszy się na naszych urazach. Gdy tylko podejmujemy decyzję, by zrezygnować z naszych żalów, odkrywamy doświadczenie miłości, która zawsze była wszędzie dookoła nas.

I właśnie tą miłością i pokojem chcemy się dzielić, gdyż w ten sposób pamiętamy, że do nas należą. Międzynarodowy Tydzień Przebaczenia i Doskonałego Pokoju jest jeszcze jedną okazją do dzielenia się tym, kim naprawdę jesteśmy, poprzez praktykę przebaczenia w naszych umysłach.

Mamy nadzieję, że przyłączysz się do nas  w świętowaniu naszej wspólnej rzeczywistości ponad wszystkimi urazami, osądami i opiniami.

3 thoughts on “Rusza inicjatywa Tygodnia Przebaczenia

    1. Prawdziwe przebaczenie , to idea która zajmuję z radością cały mój umysł i serce . Nauczyłam się go od nauczyciela , który nie jest stąd . Wdzięczna jestem za nadzwyczajną okazję do nauczenia się czym prawdziwie jest przebaczenie . Kurs cudów
      bardzo wyraźnie i w oczywisty prosty sposób wyjaśnia czym jest przebaczenie .
      Wyjaśnia że przebaczenia potrzebują wszystkie twoje złudzenia na temat świata, prawda pozostaje na zawsze prawdziwa ,ona nie potrzebuje przebaczenia . I dlatego jest to tak radosne .

  1. Idea przebaczenia towarzyszy mi przez wiele lat, odkąd zaczął się mój tzw. „rozwój osobisty”, następnie był to tzw. „rozwój duchowy” poprzez czytanie książek obudzonych umysłów i słuchanie ich wypowiedzi na YouTube. Dopiero kiedy na mojej „drodze” spotkałam Kurs Cudów, zrozumiałam, czym jest prawdziwe przebaczenie. Tak proste, a zarazem cudowne. Powierzyć wszystko, co myślałam, że ktoś mi uczynił lub, że ja uczyniłam komuś, sile wyższej od siebie – Duchowi Świętemu; Duchowi Prawdy, który znajduje się w każdym z nas i jest naszym najlepszym Przyjacielem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *